Bize Sorun

Web Tasarım Fiyatları 2022

Web tasarım firmaları fiyatları belirlerken bazı kriterleri ön planda tutuyorlar. Web tasarım fiyatları işin niteliği doğrultusunda değişiyor.

Web tasarım fiyatları; sayfa yapıları ve sayıları başta olmak üzere birçok etkene göre değişiklik gösteriyor. Web tasarım işlerinde birçok bileşen birleşip dosyalar bütün haline getirilir. Bileşenler; sistemsel kaynaklardan, görsellerden, videolardan, görsellerden ve içeriklerden oluşmaktadır. Web Tasarım Ankara firmamıza başvuru yaparak sizde işletmeniz için bu hizmetlerden alabilirsiniz. Firmamız web tasarımı gerçekleştirirken ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri ele alıyor. Tasarımı yapılacak web sitesinin fiyatını; alan adı uzantısı, hosting, tarzı, fonksiyonelliği ve sayfa sayısı da etkiliyor. Web tasarım hizmeti verirken sizin faaliyet gösterdiğiniz sektörü göz önünde tutarak ona göre tasarımlara imza atıyoruz.

Web Tasarım Fiyatlandırma Kriterleri Nelerdir?

Web tasarım firmaları hizmet fiyatlarını aşağıda sıraladığımız kriterlere göre belirler:

♦ Seo Hizmeti: Hizmet verdiğiniz sektörde ilgili anahtar kelimelerle arama motorlarında üst sıralara yükselmek için Seo hizmeti alabilirsiniz. Web tasarım fiyatları 2022 içerisinde seo hizmetlerimizde yer alıyor.

♦ Tarz: Web sitesinin tarzı da fiyatlandırmaya direkt etki ediyor.

♦ Responsive Tasarım: Bu tasarım türü web sitesinin; tablet ve telefon benzeri aletlerin ekranlarına göre ölçekleniyor. Mobil uyumlu olarak tabir ettiğimiz web tasarımlarda fiyatı etkilemektedir.

♦ Sayfa Sayısı: Web tasarım fiyatları sayfa sayısına göre de belirleniyor. Her sayfanın ayrı ayrı tasarlanması da ücret politikamızı etkiliyor.

Web Sitesi Fiyatları

Web Tasarım Ankara firmamız fiyat politikasını belirlerken belirli kriterleri göz önünde tutuyor. Web sitesi fiyatları belirleme de tasarım aşamaları önemli rol oynuyor. Örneğin; web sitesinde yer alan içeriklerin arama motorlarında optimize edilmesi o sitenin profesyonelliğini ortaya çıkarır. O yüzden de profesyonel bir çalışma olması sebebiyle fiyat artar.

Özgün fonksiyonel ögelerde web sitesi fiyatlarını direkt artırıyor. Özgün görsel tasarımlarda fiyatları etkileyen önemli etkenlerin başında geliyor. Dinamik ve statik web sitesi ayrımı da fiyat konusunu belirliyor. Statik web sitesi tasarımı hızlı yapılır ve ağır kodlamalara gerek yoktur. O yüzden dinamik web sitesi ile karşılaştırıldığında statik web sitesinin uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.