Whatsapp Destek
Ad Soyad
E-Posta :
Telefon :
Mesajınız :

Ankara Drone Çekimi

Drone çekimleri, son zamanlarda işletmelerin profesyonel tanıtım filmleri için kullandıkları yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Multihelikopter benzeri insansız hava araçları kullanılarak yaşam alanlarının, fabrikalarının, şehir merkezlerinin ve daha birçok yerin video çekimini yapmak için drone kullanılır.

Drone çekimlerimizi, 4K çekim kalitesiyle gerçekleştiriyoruz. Belgesel, reklam ve tanıtım faaliyetleri için film çekmekten önce ihtiyaç analizi yapıyoruz. Dronelerin kullanıldığı bu çekimler havadan çekim olarak da adlandırılmaktadır. Günümüzde drone çekimlerin artmasına bağlı olarak dronelerin fiyatlarında ve modellerinde de çeşitlilik artmıştır. Drone çekim işi için video kurgusunu çok iyi yapmak gerekiyor. Tanıtım filmlerinizin kusursuz olması için bu konuda ya bilgi sahibi olmalısınız ya da profesyonel destek almanız gerekiyor. Drone çekim hizmeti için Web Tasarım Ankara firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Drone ile Çekim Nasıl Yapılır?

Drone ile çekim gerçekleştirmek için öncelikle birkaç konuyu ele almak gerekiyor. Drone türü, drone pilotunun tecrübesi ve drone kamera modelleri çekimin kalitesini etkilemektedir. Dronelerle video çekerken başarılı bir çekim için titrememek gerekiyor. Drone çekimlerde bazı becerileri geliştirmek gerekiyor. Drone çekimlerinde manevralara çok dikkat edilmelidir.

Droneler ilk etapta yavaş manevralarla kullanılmalıdır. Drone çekimi yapabilmek için uçuş pratiği yapılmalıdır. Aynı zamanda drone çekimi için gerekli izinlerde alınmalıdır. Drone çekimi gerçekleştirmek için öncelikle havadan çekimle ilgili bilgi sahibi olunmalıdır. Firmamızdan profesyonel drone çekimleri hakkında hizmet alabilirsiniz.

Drone Çekim Fiyatları

Profesyonel drone çekimleri için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Drone çekim fiyatları işin niteliğine göre değiştiği için standart değildir. Drone çekim fiyatları; çevre faktörleri, zaman, bölge şartları, manyetik alan bölgeleri ve hava şartları vb. birçok konu drone çekim fiyatlarını etkiliyor.

Droneyle çekim yapmak kolay gözükebilir. Özellikle kısa mesafelerden gerçekleşen drone çekimleri için kolay yorumu yapılır. Fakat sanılanın aksine bu tür çekimlerde daha çok risk alınmaktadır. Drone çekimlerine rağbet arttığı için fiyatları da uygun olmaya başlamıştır. Fiyatların düşmesinin en önemli nedeni, drone çeşitlerinin artmasıdır. Drone çekim fiyatları ile ilgili net bilgi almak için Web Tasarım Ankara firmamızla görüşme yapabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz