Whatsapp Destek
Ad Soyad
E-Posta :
Telefon :
Mesajınız :

Ankara Mobil Uygulama

Ankara Mobil uygulama kavramı, teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak hayatımızda da önemli yere sahip olmaya başladı. Tablet, bilgisayar, akıllı saat ve telefonların çalışmasını sağlayan yazılım türlerine mobil uygulama adını veriyoruz.

Dünya genelinde mobil uygulamalar, Android ve iOS işletim sistemli olarak yapılıyorlar. Mobil uygulama geliştirme çalışmaları; tasarlanan ve planlanan tüm projelerde yapılabiliyor. İşletim sistemleri ele alınarak geliştirilmiş olan uygulamaları başarı olarak nitelendirebiliriz. İşletim sistemi hesaba katılmadan geliştirilmeye çalışılan mobil uygulamalar başarısız sonuçlar doğuracaktır. İnsanlar akıllı telefonlarda daha çok vakit geçirdikleri için mobil uygulamalara ihtiyaçta direkt artıyor. İşletmelerde kar oranlarını artırabilmek adına mobil uygulama sektörüne daha fazla yatırım yapıyorlar. Profesyonel mobil uygulama; işletmelere kurumsal kimlik kazandırmada ve marka değeri artırmada rol oynuyor.

Mobil Uygulama Yaptırmak Ne Kadar?

Mobil uygulama fiyatları standart değildir. Uygulama türlerinin her birisinin geliştirme süreçleri farklıdır. Mobil uygulama fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır. Mobil uygulama fiyatları; projenin karmaşıklığına ve uygulama oluşumunu etkileyen süreye göre belirleniyor.

Mobil uygulama fiyatları aşağıda sıraladığımız noktalarla bağlantılıdır:

 • Sayfa sayısı
 • Uygulama türü- Sosyal ağ, oyun gibi…
 • Görsel nesneler
 • Desteklenen platformlar- Android, iOS gibi…
 • Uygulama amacı ve işlevselliği
 • Desteklenen cihazlar
 • Güncelleme planı
 • Entegrasyon seçenekleri
 • Tasarım
 • Uygulamanın altyapısı ve özellikleri
 • Cihazların donanım özellikleri ve onların kullanımı

Mobil uygulama geliştirme çalışmaları için tam fiyat almak için Web Tasarım Ankara firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Ne İşe Yarar?

İşletmelerin geliştirilmesini sağlayan Ankara mobil uygulama faaliyetlerinin faydalarını şöyle sıralayabiliriz:

♦ Yayın Aracı Olarak Kullanılır: Müşterilerinize mobil uygulama üzerinden mesajlarınızı daha kolay iletebilirsiniz. Düzenli içerikler paylaşarak marka tanıtımınızı yapabilirsiniz.

♦ Önemli Gelir Kaynağıdır: Tek satış geliri değil aynı zamanda tanıtım ve reklam faaliyetlerinin de gelirlerini elde edebilirsiniz.

♦ Müşteri İlişkileri Kanalıdır: Mobil uygulama geliştirme, müşterilerle sık sık iletişim kurma kanalı olarak da tabir edilebilir.

♦ Tanıtım Aracıdır: Ürün ve hizmetlerin tanıtımının gerçekleştirilmesi kapsamında mobil uygulamaların önemi çok büyüktür. İnsanlar mobil cihazlarla her daim etkileşim halinde olduklarından tanıtım faaliyetleri de daha etkili ve hızlı gerçekleşir. Mobil uygulama ile daha çok kitleye ulaşmanız mümkündür.

Diğer Hizmetlerimiz