Harry Bertoia
İyi tasarım yapma dürtüsü, tıpkı yaşamayı sürdürme dürtüsü gibi bir şeydir.

Duyarlı Tasarım Nedir ?

Az çok web tasarım ile ilgili makale okudunuz,bilgi sahibi iseniz,işletme sahibinin en büyük sıkıntısı telefon,tablet ile ilgi sayfa sorunlarıdır.Bilgisayarda sorunsuz çalışan tasarım diğer cihazlarda görevini yerine getirmemektedir.Bunun sebebi eski tasarımların yeni tasarım diline uygun olmamasıdır. Responsive Tasarımlar denilir. Web Tasarım Ankara olarak yatığımız tasarımlar tüm cihazlar sorun çalışmaktadır.

Sayfa Hızı Nedir ?

Yavaş açılan web sayfasını tek kelime ile tamamen bir çöptür.Arama Motoru Optimizasyonunda en önemli kriter özgün içerik ikincisi koşul ise sayfa açılış hızıdır.Sayfa açılış hızını etkileyen faktörler sayfa görselleri bağlantı hızınız vb etkenlerdir.En önemli etken tasarımı ve yazılım dilidir.

SEO Nedir ? 

SEO Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu,Arama Motoru Düzenlemesi,Google ile Uyumlu Sayfa İçeriği vb bir sürü adı vardır.Genel geçer adı SEO‘dur.SEO web tasarımdan daha zor zahmetli bir süreçtir.Bir kesinliği de yoktur.Anahtar kelimede 1.sayfa 1.sıra garantisi yoktur.SEO yapılacak işlemler özgün tamamen özgün içerik oluşturmaktır.Diğer sayfalardan kopyala yapıştır ile oluşturulan web sitesi arka sayfalarda kalmaya mahkumdur.

Web Tasarım Ankara olarak SEO en uyumlu WordPress açık kod kaynağını kullanmaktayız. Google Analytics ile SEO verilerinizi karşılaştırıp başarımızı ölçebilirsiniz.